פרופיל

 
 
אודות החברה

חברת גרין פק  (Green Pack)  מובילה את תחום השקיות האקולוגיות המיוצרות מחומרים טבעיים, מתכלים וממוחזרים. החברה מספקת פתרונות ומענה לשקיות ולאריזות מעוצבות, שיתרמו לשמירה על הסביבה, ולעידוד לקוחות לשימוש בשקיות בד וחומרים טבעיים, מתכלים וממוחזרים.

לחברה מגוון מוצרים בשלל צבעי בד וחומר, הניתנים להדפסה בצבעי דפוס ידידותיים.
מוצרי החברה:


 שקיות אקולוגיות מעוצבות
 שקיות בד, יוטה, כותנה וכן פלסטיק מתכלה וממוחזר
 שקיות מחומרים טבעיים ומתכלים (Bio-degradable)
 שקיות מחומרים ממוחזרים
 שקיות לשימוש רב-פעמי

 

לחץ  "אהבתי" בדף הפייסבוק שלנו 

 

אודות החברה

 

 

גרין-פק היא חברה צעירה ודינמית שהוקמה במטרה:
 לעודד צרכנות ירוקה
 לאפשר לעסקים, לרשתות, לחנויות ולגופים השואפים לתרום להגנת הסביבה
 לעודד שימוש בשקיות ואריזות מחומרים ידידותיים ומתכלים בעיצוב ייחודי וחדשני
 להיות שגרירים של עשייה סביבתית, למחזר ולמנוע בזבוז

 

חזרה למעלה

האידיאולוגיה שלנו

הרצון להחזיר כבוד לסביבה ולעבור לצרכנות ירוקה, וליצור "מנהיגות ירוקה לעתיד" על ידי מתן פתרונות חלופיים. להיות שגרירים של עשייה סביבתית, לחשוב קדימה ולדאוג למחר.

ברור לכולנו שהבעיה האקולוגית מחמירה והולכת, וכולנו מבינים שיש מטרה חדשה: לתת ללקוחותינו, הצרכנים, מענה ופתרונות לשקיות ולאריזות שיתרמו לשמירה על הסביבה. כמו כן - לעודד לקוחות להשתמש בשקיות מחומרים ממוחזרים או מבד טבעי, או בשקיות מתכלות (Bio-degradable).

שקיות ירוקות אקולוגית הן שקיות מחומרים מתכלים בטבע. הן מתאימות כאמצעי לקידום מכירות ממותג וכמתנה מקורית ושימושית ללקוחותיכם. אפשר ללכת איתן לקניות, לים או סתם לסיבוב בקניון.

באפשרותנו לספק מגוון שקיות מעוצבות בשלל צבעי בד וחומר, המותאמים לדרישתכם, וכן לבצע הדפסת לוגו על מגוון השקיות בצבעים ידידותיים על בסיס מים. עכשיו גם אתם תוכלו להתגאות בפני לקוחותיכם על תרומתכם החשובה לסביבה.

הצטרפו אלינו - לקוחותיכם יעריכו זאת.
הוו דוגמה לאחריות סביבתית, היו מובילו דעה ובואו לחולל שינוי.

חזרה למעלה

האידיאולוגיה שלנו 
שקיות נייר מול שקיות ניילון

 

תהליך הקטנת הזיהום הסביבתי ושיפור איכות החיים לא נותן יתרון משמעותי לשקיות נייר על פני שקיות פלסטיק. אך שימוש בשקיות נייר ממוחזר היינו תחליף ראוי יותר משקיות פלסטיק רגילות. אך ייצור שקיות נייר שאינן מחומרים ממוחזרים כרוך בכריתת יערות נרחבת .
 
כעיקרון, נפח הפסולת של שקיות נייר הוא גדול, והליך ייצורן של שקיות לא ממוחזרות דורש כמות אנרגיה אדירה המזהמת בעשרות אחוזים יותר מתהליך ייצור שקיות הפלסטיק. נכון ששקיות נייר הן מתכלות, אך בהיגיון פשוט, בשימוש בשקיות נייר לא ממוחזרות אנו מבינים שאנו כורתים עצים וזה כבר לא טוב כמו שחשבנו, ונאבד את המטרה של שמירה על הסביבה.
 
לכן הדעה הרווחת כיום בעולם מסתייגת מרעיון החלפת שקיות הפלסטיק בשקיות נייר, אלא מעודדת את הגברת השימוש בשקיות אקולוגיות מבדי כותנה טבעי, יוטה, וחומרים עמידים לאורך זמן לשימוש.
 
ובנימה חיובית - חושבים ירוק, חושבים נכון!
אין ספק כיום שמוסדות גדולים, ארגונים וחברות מציבות לעצמם יעד של מחזור ושמירה על איכות הסביבה. אנו מאמינים שכל חברה שהתחילה לחשוב ירוק הביא את עצמה לשיפור כלכלי, בין אם ישיר או עקיף. לכן אנו חייבים להתחיל להשתמש במוצרים רב-פעמיים ובמוצרים מתכלים כולנו מתחילים לראות יותר ויותר אנשים ברחובות עם שקיות ירוקות, ושקיות מחומרים מתכלים.
 

 

חזרה למעלה

פרופיל גרין פק 
לסביבה שאוהבים

גרין פק משווקת שקיות בד ויוטה לשימוש רב-פעמי. בניגוד לשקיות הניילון, שאינן מתכלות בטבע ומזיקות לאיכות הסביבה, שקיות הבד והיוטה ידידותיות לסביבה וניתנות לשימוש חוזר. הצטרפו גם אתם לשמירה על איכות הסביבה והזמינו שקיות בד ידידותיות לסביבה. הוו דוגמה לאחריות סביבתית, היו מובילו דעה ותהיו  שותפים לשמירת הסביבה.

מתגו את העסק שלכם על ידי פרסום הלוגו שלכם על גבי השקית. צוות גרין פק ישמח לעמוד לשירותכם משלב הרעיון ועד לקבלת המוצר המוגמר - כולל תכנון מדויק, עיצוב גרפי, ייצור והדפסה.

שקיות בד הן מתנה אידיאלית ללקוחות, לעובדים, לתערוכות, לקידום מכירות ולמטרות נוספות. עכשיו גם אתם תוכלו להתגאות בפני לקוחותיכם על תרומתכם החשובה לסביבה.

בואו נחזיר כבוד לסביבה, נעבור לצרכנות ירוקה וניצור "מנהיגות ירוקה לעתיד" על ידי מתן פתרונות חלופיים. בואו נהיה שגרירים של עשייה סביבתית, נחשוב קדימה ונדאג למחר.


  נהיה שגרירים של עשייה סביבתית, נחשוב קדימה ונדאג למחר 

גרין פק לסביבה שאוהבים 
חזרה למעלה  

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר